2D animacja

Ieškote būdų kaip unikaliai patraukti klientų dėmesį ? 2D animacija – būkite išskirtiniai, didinkite svetainės lankomumą bei skatinkite pardavimus. 2D animacija – tai video formatas, kuris padės jums savo paslaugas ar produktą pristatyti itin patraukliai, žaismingai, spalvingai bei gyvai. Prikaustysite vartotojo žvilgsnį ir išlaikysite jo dėmesį!

Infografinė 2D animacija

Infografinė animacija lengvai pritaikoma prie įvairių prekės ženklų. Nesvarbu, kokias paslaugas teikiate ar kokius produktus parduodate, šiuo žanru mes galime jus pristatyti suprantamai ir įdomiai. Infografinė animacija – tai diagramų, skaičių, nuotraukų ir teksto rinkinys. Jis palengvins temos supratimą ir skatins vartotojo įsitraukimą. Infografinė animacija padės prikaustyti žiūrovo dėmesį ir išlaikyti jį iki pabaigos.

Spalvota 2D video animacija

Ar žinojote, kad spalvos gali paskatinti vartotoją kaip nors pasielgti – pavyzdžiui, pirkti, apsilankyti jūsų svetainėje arba ilgam įsiminti jūsų prekės ženklą? Spalvota animacija – tai vienas geriausių būdų įdomiai pristatyti savo įmonę, verslą, paslaugas ar produktus. Informacija bus perduota unikaliai ir žaismingai, o svarbiausia įsimintinai ir skatinančiai vartotoją veikti.

Nespalvota 2D animacija

Manote, kad jūsų verslo tema labai sudėtinga? Norite klientams ją paaiškinti lengvai ir suprantamai? Tuomet jums siūlome rinktis nespalvotą animaciją. Šis žanras labai naudingas kai reikia supažindinti, paaiškinti, bei nesudėtingai perteikti informaciją. Nespalvota animacija neblaškys žiūrovo papildomais elementais, tad jis puikiai išgirs ir įsimins visas svarbiausias detales. Vartotojui jūsų verslas taps aiškus, suprantamas ir įdomus!

Esame kūrybinga komanda. Padėsime jums tapti labiau matomais!

Geriausiai už mus kalba mūsų darbai! Kviečiame peržiūrėti mūsų darbus.

Norėdami užsisakyti 2D animacijos kūrimą – susisiekite su mumis telefonu arba paštu. Rasime unikalų sprendimą būtent Jums!

Peržiūrėti mūsų darbus
Susisiek su mumis! Spausk čia!