Video Montavimas

Ši paslauga dažniausiai teikiama, kai klientas neturi laiko ar patirties sumontuoti savo nufilmuotą medžiagą. Pasitelkdami profesionalias programas, iš kliento pateiktos foto ar video medžiagos galime ne tik sumontuoti video įrašą su įvairiais efektais, tačiau taip pat galime pridėti savo kūrybos pieštinę animaciją, personažus, tekstus, ir visa kas būtina video montavimui.

video-montavimas-lietuvoje

Darbas su klientu

Video montavimo procesas prasideda nuo pokalbio su klientu apie tai, kokiai auditorijai bus skirtas video įrašas ir koks bus jo tikslas. Iš to natūraliai pasidaro aišku, kokia galėtų būti video įrašo nuotaika, stilius, tipas, ar reikėtų garso takelio, įgarsinimo, titrų, kokio ilgio turėtų būti klipas ir kita.Viską išsiaiškinus, galima pradėti montuoti video įrašą.

video-montavimo-darbai

Video montavimo darbai

Dažniausiai visi video įrašai reikalauja didesnių ar mažesnių korekcijų bei specialių efektų – tai ir yra vadinama video montavimu. Visų pirma, siekiant pradėti video montavimo darbus, rekia atrinkti tinkamą klipui medžiagą ir tada ją sujungti į vientisą įrašą. Tiesą pasakius, tikrai nemažas video įrašo kūrimo procesas vyksta būtent studijoje, pasitelkus inovatyviausią ir funkcionalią programinę įrangą ir tobulinant jau nufilmuotus įrašus. Kokybiško montavimo dėka video įrašas tampa daug įspūdingesnis ir labiau įtraukiantis.

video-montavimo-paslaugos

Galutinis video montavimo paruošimas

Jeigu klientas pageidauja, video įrašui galima pritaikyti garso takelį ar net įgarsinti. Diktorių taip pat gali pasirinkti pats klientas iš plačios partnerių diktorių bibliotekos. Džiaugiamės galėdami įgarsinimo paslaugas suteikti praktiškai visomis kalbomis. Kadangi diktoriai puikiai moka įvairias užsienio kalbas, jų tarimas skamba natūraliai ir nesijaučia jokio akcento. Kiekviena kalba, išskyrus lietuvių k., turi skirtingus įkainius. Kai video įrašas sumontuotas, jis nusiunčiamas klientui įvertinti. Nedidelės korekcijos klientui nieko nekainuoja.

Jei Jus domina video montavimo paslauga, kviečiame susisiekti su mumis telefonu arba paštu.Taip pat rasite jau sukurtus darbus paspaudę mykgtuką "Peržiūrėti darbus"

Peržiūrėti darbus
Susisiek su mumis! Spausk čia!