Video Įgarsinimas

Tyrimais įrodyta, kad vienas dažniausiai pasitaikančių atminties formų yra regimoji atmintis, o antra pagal dažnumą – audialinė atmintis. Taigi, jei norite, kad klientai, žiūrėdami animaciją, dar geriau prisimintų prekės ženklą bei jo teikiamus produktus ir paslaugas, video animaciją būtų geriausia dar ir įgarsinti.

Diktoriai

(Vyr) Lietuvių
(Mot) Lietuvių
(Vyr) Anglų
(Mot) Anglų
(Vyr) Rusų
(Mot) Rusų
(Vyr) Kiniečių
(Mot) Kiniečių

Video įgarsinimas

Tai garso klipas, sumontuotas ant vaizdo klipo, kuris papildo vaizdo klipu perduodamą informaciją. Pasitelkę savo partnerių pagalbą, mes galime pagaminti įvairius audio įgarsinimus: garso klipus reklamoms, įmonės pristatymą, pranešimą autoatsakiklyje ar bet kokią kito garso produkciją. Žinoma, kad video ar audio reklama patrauktų klientų dėmesį, įrašo kokybė turi būti puiki, o tekstas aiškus ir taiklus. Laimei, galime pasiūlyti aukščiausios kokybės profesionalias audio garso įrašus lietuvių ir įvairiomis užsienio kalbomis.

Kodėl reikalingas videoįgarsinimas?

Kaip jau ir minėjome, audio įgarsinimo paslaptis – tai gebėjimas pritraukti klausytojo dėmesį internete, radijo stotyse, televizijose, prekybos centruose ir kitokioje aplinkoje. O kas liečia 2D animacijas, audio įrašai jų įspūdį dar labiau sustiprina, prideda „gylio“. Be to, 2D animacijų audio įgarsinimus galima suintensyvinti įvairiai efektais, pavyzdžiui, riaumojančio variklio, lietaus lašų kapsėjimo ir įvairiais kitokiais garso efektais.

Gausus kalbų pasirinkimas

Džiaugiamės galėdami įgarsinimo paslaugas suteikti skirtingomis kalbomis. Dar daugiau – turinį galime įgarsinti praktiškai visomis kalbomis.

Dėl video įgarsinimo kviečiame susisiekti su mumis paštu ar telefonu. Kreipkitės į mus, ir mes padėsime pagaminti įvairiausio pobūdžio video ir audio įgarsinimus bei padėsime verslui būti labiau matomu!

Peržiūrėti mūsų darbus
Susisiek su mumis! Spausk čia!