Animacijos Kūrimas

Šiais laikais vartotojai priversti apdoroti labai didelį kiekį informacijos, todėl ją reikia pateikti kaip įmanoma paprasčiau ir patraukliau – vartotojas, pamatęs naują informaciją, per pirmas sekundes turi padaryti išvadą, ar ji jam yra aktuali. Videoreklamos.lt animaciniai filmukai pasižymi ne tik informatyvumu, bet ir dinamika, šmaikštumu, todėl jie patrauks net ir nekantrių žiūrovų dėmesį. O ypač jie patiks žmonėms, nemėgstantiems skaityti ilgų tekstų.

animacijos-kūrimas

Darbas su klientu

Animacijos kūrimo procesas – tai nenutrūkstamas darbas su klientu, kol animacija būna iki galo nupiešta ir įgarsinta. Prieš pradedant gaminti animaciją, su klientu aptariame, koks bus pagrindinis šios animacijos tikslas ir kas yra kliento tikslinė auditorija. Pagal auditoriją parenkame, kokia bus animacijos nuotaika, videotipas, spalvos, muzika. Kaip visa tai aišku, scenaristas „kimba“ į videoanimacijos scenarijaus rašymą.

video-animacijos-paslaugos

Video animacijos paruošimas

Klientui patvirtinus scenarijų, prasideda įdomiausia dalis – animacijos gamyba. Pagal jau sukurtą videoscenarijų, tikslinę auditoriją, suplanuotą videoreklamos nuotaiką ir žanrą, iš esamos bibliotekos parenkame personažus bei scenas, įvairias detales (interjero arba gamtos: saulė, medžiai, lietus ir t.t.), jeigu reikia, nupiešiame visa tai, ko trūksta, ir tik tada siunčiame pirmą pavyzdį klientui. Pateikę pavyzdį klientui, laukiame jo pastabų, o vėliau darome korekcijas.

animuotas-video

Galutinis video darbų paruošimas

Kai visos korekcijos pataisytos, pereiname prie galutinio etapo – įgarsiname animaciją. Jeigu klientas pageidauja, iš plataus diktorių pasirinkimo jis gali išsirinkti tinkamiausią. Įgarsinus videoanimaciją, ją „surenderiname“, kad scenos atitiktu efektus ir balsą, atitaikome personažų įgarsinimą bei lūpų judesius ir videoįrašą dar kartą siunčiame klientui. Klientui patvirtinus, kad animacija tinka, atsiunčiame ją skirtingais formatais:

HD 720p

HD1080p

GIF 428x240px,640x360px ir 854x480px formatu.

Jei jus domina video animacijos kūrimo paslauga, kviečiame susiekti su mumis arba peržiūrėti sukurtus darbus!

Peržiūrėti mūsų darbus
Susisiek su mumis! Spausk čia!